Nowoczesna łazienka dla każdego – jak ją urządzić?

Jeśli chcemy urządzić nową, bądź wyremontować starą łazienkę najważniejsze będzie świeże spojrzenie. Szczególnie jeśli nasza łazienka nie jest zbyt duża warto nabrać dystansu i zainspirować się gotowymi rozwiązaniami, które możemy znaleźć w prasie tematycznej czy Internecie.

czytaj dalej…

Jaką kabinę wybrać do dużej łazienki?

Posiadanie dużej ilości miejsca w łazience może również stwarzać problem z wyborem kabiny. Chcesz aby była duża, wygodna i praktyczna a jednocześnie w prawie każdym sklepie napotykasz na kabiny do małych łazienek, niewielkich wymiarów, czytaj dalej…

STELLAR – kabiny EASY IN z wzorem

Proste rozwiązania są często najpiękniejsze. Otwarte kabiny typu walk-in są bardzo efektownym elementem w łazienkowym wnętrzu. Czasem ciężko uwierzyć, że prosty kawałek szklanej tafli jest w stanie tak zmienić pomieszczenie,dodając mu elegancji i wdzięku. czytaj dalej…

ENERGETYCZNY AKCENT DO TWOJEJ ŁAZIENKI!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakim sposobem można łatwo nadać łazience nowego świeżego wyglądu bez konieczności wykonywania długich, pracochłonnych oraz kosztownych remontów?

Łazienka to jedno z tych miejsc, w których spędzasz pierwsze chwile po przebudzeniu każdego ranka. czytaj dalej…

NOWOŚĆ! HYDROFOBOWA POWŁOKA CleanGLASS!

Kupując kabinę prysznicową należy pamiętać, w jak trudnych warunkach będzie ona użytkowana (wilgoć, twarda woda, kamień, osad z kosmetyków), jak ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny w łazience dla Twojego zdrowia, oraz o estetycznych walorach czystego i zadbanego wnętrza.

czytaj dalej…