Czy zastanawiałeś się kiedyś jakim sposobem można łatwo nadać łazience nowego świeżego wyglądu bez konieczności wykonywania długich, pracochłonnych oraz kosztownych remontów?

Łazienka to jedno z tych miejsc, w których spędzasz pierwsze chwile po przebudzeniu każdego ranka. do artykułu umywalkiDobrze jeśli jej wnętrze wprawia Cię w dobry nastrój, jeszcze lepiej jeśli napełnia Cię energiąi pobudza do działania – wtedy każdy dzień należy do Ciebie! US-8441

Jeśli właśnie planujesz remont to świetnie – masz pełen wachlarz możliwości, możesz wybrać co tylko Ci się spodoba i jest w zasięgu Twojego budżetu.  A co, jeśli remont łazienki był już jakiś czas temu, pomieszczenie to nadal wygląda dobrze, jest funkcjonale i prawdę mówiąc nie ma się do czego przyczepić, ale Tobie marzą się zmiany lub aktualne wnętrze po prostu się już Tobie znudziło? Należy wtedy znaleźć i wybrać jeden element niewymagający przebudowy połowy łazienki, ale na tyle istotny, żeby jego zmiana odmieniła całe wnętrze i zaspokoiła Twoją potrzebę metamorfozy wnętrza na jakiś czas.

Proponujemy abyś przyjrzał się swojej umywalce. Uważamy, że jest to na tyle istotny przedmiot w Twojej łazience, że jego zmiana z pewnością nie pozostanie niezauważona. Umywalki dostępne w ofercie marki Sea-Horse to prawdziwa eksplozja wzorów i kolorów: od gładkich jednokolorowych pięknych egzemplarzy przez interesujące i wzorzyste oraz imitujące naturę, aż po nieregularne kształty lub metaliczne struktury.

US-A8032Znajdziesz tu umywalkę jedno- bądź dwuwarstwowe z hartowanego szkła o grubości 10-15 mm. Do umywalek oferowane są stosowne akcesoria takie jest mosiężne półsyfony oraz mosiężne korki klik-klak bez przelewu, które podkreślą ich wyjątkowość i niepowtarzalność. Umywalka szklana zamontowana na neutralnej szafce łazienkowej wraz z odpowiednio dobraną baterią będzie idealnym akcentem w Twojej łazience. A szeroka gama wzorów i kolorów z pewnością pozwoli Ci wybrać odpowiednią – dopasowaną kolorystycznie do wnętrza bądź wręcz odwrotnie, mocno z nim skontrastowaną.

Oto nasz pomysł na wiosenną metamorfozę Twojej łazienki. Koniecznie sprawdź dostępne wzory i znajdź ten idealny. http://bit.ly/1FS4fSP