Informacja o zmianie cen od 01.07.2012

Na skutek znacznego wzrostu cen walut w ostatnim czasie oraz wzrostów cen transportu morskiego z Chin, jesteśmy zmuszeni dokonać korekty cenowej na nasze produkty.
Podwyżka wejdzie w życie z dniem 01.07.2012. Nowy cennik jest  dostępny w zakładce pliki.

Zakończenie promocji “dodatkowe 2% rabatu za zamówienie formularzem”

 Pragniemy poinformować że wraz z dniem 30.06.2012 zostanie zakończona akcja promocyjna, polegająca na przyznawaniu dodatkowego rabatu w wysokości 2 % naliczanego kaskadowo, za zamówienia złożone droga elektroniczną poprzez „formularz zamówień”. Będący na naszej stronie internetowej. Wszystkie zamówienia złożone do dnia 30.06.2012 będą objęte w dalszym ciągu w/w rabatem. Od dnia 01.07.2012 zamowienia będą realizowane na standardowych warunkach handlowych. Mimo to liczymy że akcja ta pomogła państwu oswoić się z tą wygodną metodą składania zamówień, która odciążą pracę przedstawiciela handlowego oraz przyspiesza wysyłkę, pomijając jednocześnie możliwe kwestie błędów ludzkich które mogłyby wystąpić w procesie realizacja zamówienia. Dlatego w dalszym ciągu zachęcamy do dalszego korzystania z wyżej wspomnianego formularza.

Poszerzenie oferty węży przyłączeniowych.

Miło nam poinformować o poszerzeniu oferty na węże przyłączeniowe. Nowe modele węży zostały zaktualizowane w najnowszym cenniku, który znajduje się w zakładce “Pliki”. Wszelkie niezbędne informacje na temat nowego asortymentu można uzyskać u naszych regionalnych przedstawicieli handlowych.

Zmiana godzin pracy firmy od dnia 02.11.2012

Szanowni Klienci

Informujemy, że w dniu 02.11.2012 nasza firma będzie czynna w godz.8-16. Jednocześnie od dnia 02.11.2012 będą to obowiązujące godziny pracy naszej firmy. Liczymy, że skrócenie godzin pracy firmy nie będzie mieć negatywnego wpływu na dalszą owocną współpracę.

Nowy cennik marki Sea-Horse

Z wielką przyjemnością informujemy o wprowadzeniu nowości w asortymencie marki Sea-Horse. są to m.in.: nowe umywalki szklane, brodziki z materiału SMC, nowe modele zestawów natryskowych przesuwnych oraz punktowych, rączek natryskowych oraz deszczownic. Została także poszerzona gama kabin prysznicowych o zupełnie nowe wzory kabin bezprofilowych oraz modele asymetryczne. Dodatkowo w najbliższym czasie będzie poszerzana gama węży przyłączeniowych. Nowy asortyment znajduje sie w najnowszym cenniku z 14.01.2013. Wszelkich niezbędnych informacji udzielą nasi przedstawiciele handlowi.

Zmiana brodzika przyściennego

Prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę brodzika przyściennego BKB022/X1. Od dnia 22.01.2012 brodzik starego typu zostaje zastąpiony na ten sam model produkcji POLSKIEJ. Nieznacznie zmieniła się cena na w/w produkt. Oferowany brodzik będzie sprzedawany bez syfonu. Jesteśmy przekonani że ta zmiana bardzo p[pozytywnie wpłynie na jakość całego kompletu przyściennego.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://metalhurt.com.pl/informacje