Szukasz prostej, nowoczesnej a jednocześnie funkcjonalnej kabiny prysznicowej? Chcesz urozmaicić swoją łazienkę czymś nowym i zarazem funkcjonalnym? Sprawdź koniecznie nowe kabiny marki Sea-Horse LUSTRO, GRAFIT CZY TRANSPARENT – SAM SKOMPONUJ SWOJĄ KABINĘ!

BK122PLLT m
Wśród szerokiej oferty kabin prysznicowych marki Sea-Horse znajdziesz linię produktów FRESH LINE. Są to kabiny prysznicowe bezprofilowe, które możesz montować na brodziku (zalecamy niskie i estetyczne brodziki SMC) lub bezpośrednio na przygotowanej do tego powierzchni dzięki zastosowaniu zawiasów podnoszących drzwi podczas otwierania. Grubość szkła kabin FRESH LINE to aż 6 mm. W tej linii produktowej znajdziesz kabiny kwadratowe i półokrągłe, z pojedynczymi bądź podwójnymi drzwiami. Zachęcamy do przyjrzenia się linii FRESH LINE gdyż z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Wszyscy wiemy, że duże lustro w pomieszczeniu optycznie powiększa jego powierzchnię nie wspominając o tym, że jest bardzo funkcjonalnym i pożądanym dodatkiem w każdym domu.BK259DPLSSG

Tyle ile wnętrz tyle gustów i upodobań. Dlatego właśnie dajemy Ci możliwość wyboru i dostosowania kabiny prysznicowej do swoich upodobań. Ty zdecyduj jak ona ma wyglądać. Jak to zrobić?

  1. wybierz model odpowiadający Twoim wymaganiom: kabina narożna kwadratowa model BK259 lub BK122. Wszystkie kabiny z lustrem pasują do brodzików 90 x 90 cm.
  2. wybierz na której ściance bądź drzwiach ma znajdować się lustro i czy pozostała ścianka/ drzwi ma być transparentna czy grafitowa (a może zaszalejesz i wybierzesz całą kabinę lustrzaną?)
  3. Zamów kabinę i ciesz się swoim nowym zakupem.
Tak właśnie tworzy się swoją przestrzeń!

sprawdź KABINY BEZPROFILOWE