Remontujesz łazienkę? Wybrałeś już duże elementy wyposażenia takie jak kabina prysznicowa lub wanna, kompakt czy sprzęty AGD a nadal zastanawiasz się jakiego rodzaju baterie wybrać? Ich duży wybór sprawia, że nie wiesz na co się zdecydować? 

banner główny3
Baterie umywalkowe, wannowe czy zlewozmywakowe to przedmioty używane przez nas kilkadziesiąt razy dziennie. To  produkty, które      powinniśmy wybierać z dużym rozsądkiem i myśląc o wygodzie użytkowania. Postaw na  elegancję!
  Sea-Horse wprowadza na rynek 6 nowych serii baterii. Wszystkie  szykowne, eleganckie i wyrafinowane, dzięki  czemu pasują do    każdego    wnętrza zaprojektowanego z klasą, precyzją i smakiem.  Co przyświecało nam  przy  tworzeniu najnowszych serii baterii marki  Sea-Horse?    Przede  wszystkim elegancja i szyk. Uważamy, że są to cechy,  dzięki którym baterie  nowych serii będą idealnie dopełniać  wnętrza naszych  łazienek. Perfekcyjna  linia korpusu  niejednokrotnie była inspirowana naturą, co po pierwsze zawsze sprawdza się  świetnie a po drugie  wyśmienicie  wpisuje się w aktualne trendy projektowania wnętrz.
W nowych seriach znajdują się baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe jak i zlewozmywakowe ale najbardziej cieszy całkowita nowość w ofercie baterii Sea-Horse – bateriaumywalkowa wysoka z serii ART, która będzie idealna do umywalek nablatowych zarówno ceramicznych jak i szklanych.
Zachęcamy do sprawdzenia oferty nowych baterii z serii FASHION, SIMPLE, ART, LUX, FLOW i MODERN zarówno klientów indywidualnych, hurtowych jak i projektantów. Z pewnością sprawdzą się one w niejednym wnętrzu!
SIMPLE MODERN LUX FLOW FASHION ART