Proste rozwiązania są często najpiękniejsze. Otwarte kabiny typu walk-in są bardzo efektownym elementem w łazienkowym wnętrzu. Czasem ciężko uwierzyć, że prosty kawałek szklanej tafli jest w stanie tak zmienić pomieszczenie,dodając mu elegancji i wdzięku.

02_stellar_final_m

 

 

   Planując przestrzeń łazienkową i zakup kabiny EASY IN z wzorem STELLAR nie zapomnij o takim zaplanowaniu oświetlenia    łazienkowego, aby skierować jego część w kierunku kabiny – STELLAR odwdzięczy ci się niesamowitą grą światła, co jeszcze        bardziej podkreśli jej wyjątkowy wygląd.

   Kabina STELLAR zamontowana w dużej łazience to niemal dzieło sztuki. W małej łazience okaże się ona pięknym i bardzo            funkcjonalnym akcentem oddzielającym przestrzeń kąpielową od pozostałej części pomieszczenia w subtelny i stylowy sposób.

 

 

 

01_stellar_final_m

Atuty kabiny:

  • hartowane szkło bezpieczne o grubości 8 mm daje pewność i bezpieczeństwo użytkowania
  • wymiary kabiny (100 x 200 cm) dają możliwość stworzenia komfortowej przestrzeni kąpielowej w Twojej łazience
  • wysokiej jakości wspornik ścienny z uchwytem szyby zapewnia łatwy i szybki montaż kabiny
  • estetyczny profil przyścienny doskonale uzupełnia elegancji wyląd kabiny
  • zastosowanie hydrofobowej powłoki CleanGLASS, dzięki której utrzymanie kabiny w czystości jest proste i szybkie.
STELLAR to odmiana kabiny typu EASY IN marki Sea-Horse. W tej serii kabin możesz wybrać rownież kabiny ze szkłem transparentnym oraz grafitowym w 5 rozmiarach. Szeroka gama modeli i atrakcyjne ceny spowodowały, że produkty te zyskują większą i większą popularność i uznanie wśród naszych klientów.