fbpx

KABINY PRYSZNICOWE MARKI SEA-HORSE TO STYLOWE ROZWIĄZANIE DO KAŻDEJ ŁAZIENKI.

OD 30 LAT STARAMY SIĘ ZASPOKAJAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIA DOTYCZĄCE KABIN PRYSZNICOWYCH. ABY ZAPEWNIĆ IDEALNE ROZWIĄZANIE MARKA SEA-HORSE PROPONUJE TRZY SERIE KABIN, A W KAŻDEJ Z NICH WIELE MODELI, WŚRÓD KTÓRYCH Z PEWNOŚCIĄ KAŻY ZNAJDZIE PRODUKT DOPASOWANY DO SWOICH POTRZEB.

KABINY SERII CREATIVE

 Seria CREATIVE to minimalistyczna, elegancka i piękna, pasująca do nowoczesnych wnętrz łazienkowych, najnowsza seria w naszym asortymencie. Subtelne, prostokątne wsporniki szyb o charaktertsycznym kształcie, przejrzyste szkło i estetyczne czarne, chromowane lub złote profile to z pewnością część wspólna kabin w tej serii. Powłoka CleanGLASS  w opcji to jej dodatkowy atut. Wszystkie kabiny w serii CREATIVE z profilami w kolorze czarnym lub chromowanym są produkowane w Polsce!

KABINY SERII EASY IN

Seria EASY IN różni się przede wszystkim tym, że mamy tu dostępne modele kabin otwartych, które nie ograniczają przestrzeni prysznicowych a jedynie wyznaczają ich wielkość. Użycie subtelnych profili i wsporników powoduje, że kabiny są bardzo lekkie w ogólnym odbiorze wizualnym, dzięki czemu łazienka nadal pozostaje przestronnym wnętrzem. Wbrew powrzechnej opinii projektanci wnętrz często używają tego typu kabin jako podziału przestrzeni nawet w małym pomieszczeniu. Powłoka CleanGLASS w opcji to dodatkowy atut tej serii. Wszystkie kabiny w serii EASY IN są produkowane w Polsce!

KABINY SERII FRESH LINE

FRESH LINE to z kolei kabiny bardzo nowoczesne w swoim designie, z zamkniętą przestrzenią prysznicową. Kwadratowe i prostokątne, ze zminimalizowaną ilością profili i elementów innych niż szkło, obszerne i bardzo wygodne, otwierane na zewnątrz bądź do środka (FOLDEX) z powłoką CleanGLASS w opcji z pewnością spodobają się miłośnikom prostych i minimalistycznych form we wnętrzach. Ich dodatkowym atytem jest również wysokość oraz konstrukcja dedykowana dla montaży na odpowiednio przygotowanej posadzce, jak również na bardzo niskich brodzikach. Z tego względu są to kabiny bardzo często wybierane dla osób starszych lub z ograniczeniami ruchowymi. Oczywiście również w tej serii znajdyją się kabiny z profilami czarnymi i złotymi. Większość kabin w serii FRESH LINE jest produkowana w Polsce!

KABINY SERII STYLIO

Seria STYLIO to kabiny klasyczne z profilami w kolorze chrom,czarnym i złotym. Podwyższony blask profili chromowanych i złotych oraz piękny mat detali w kolorze czarnym to z pewnością ciekawy akcent dla tej linii roduktów. Aby ułatwić konserwację i użytkowanie kabin każda z nich posiada powłokę hydrofobową CleanGLASS w standardzie. Polecamy kabiny STYLIO również z wypadku, gdy klient decyduje się na zamontowanie wysokiego brodzika – to tu właśnie znajdują się modele odpowiednie do takiej instalacji o wysokości obniżonej do 170 cm. Standarodwa wielkość kabiny to 190 cm. Kabiny w tej serii występują w następujących typach: kwadratowe, półokrągłe przyścienne i pentagonalne. Jednym z kolejnych aspektów przy podejmowaniu decyzji o wyborze prysznica jest to, czy w łazience jest wystarczająco dużo miejsca na drzwi otwierane, czy może tego miejsca jest zbyt mało i należy wybrać model z drzwiami przesuwnymi. Jednym zdaniem seria STYLIO to kabiny dla miłośników klasyczej, zamkniętej przestrzeni prysznicowej, rónież dla tych, którzy dysponują bardzo ograniczonym miejscem na natrysk w łazience.