fbpx

KABINY PRYSZNICOWE MARKI SEA-HORSE TO STYLOWE ROZWIĄZANIE DO KAŻDEJ ŁAZIENKI.

OD 30 LAT STARAMY SIĘ ZASPOKAJAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIA DOTYCZĄCE KABIN PRYSZNICOWYCH. ABY ZAPEWNIĆ IDEALNE ROZWIĄZANIE MARKA SEA-HORSE PROPONUJE TRZY SERIE KABIN, A W KAŻDEJ Z NICH WIELE MODELI, WŚRÓD KTÓRYCH Z PEWNOŚCIĄ KAŻY ZNAJDZIE PRODUKT DOPASOWANY DO SWOICH POTRZEB. 

KABINY SERII STYLIO

STYLIO to seria kabin marki Sea-Horse stworzona specjalnie by spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Wysoki blask elementów chromowanych kabiny, powłoka CleanGLASS w standardzie oraz inna wysokość szkła to tylko kilka elementów wyróżniających tą serię. Wysokość kabiny została zwiększona do 190 cm dla kabin standardowych i 170 cm dla kabin niskich, dzięki czemu komfort kąpieli wzrasta. Mnogość dostępnych kolorów i modeli sprawia, że każdy znajdzie kabinę pasującą do jego oczekiwań i idealnie uzupełniającą aranżację swojego łazienkowego wnętrza. 

KABINY SERII FRESH LINE

 Seria kabin FRESH LINE marki Sea-Horse to piękno, estetyka i wygoda w całej okazałości. Minimalna ilość profili i estetyczny wygląd oraz możliwość zamontowania kabinyna brodziku lub glazurze sprawiają, że ten typ kabin w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Proste i nowoczesne wzornictwo to tylko jeden z powodów coraz większego zainteresowania tą linią. 

KABINY SERII EASY IN

Kabiny EASY IN to kabiny otwarte. ta seria wybierana często przez projektantów wnętrz i osoby stawiające przede wszystkim na design i funkcjonalność. Są idealne do montażu na niskich brodzikach, ale przede wszystkim znajdują zastosowanie przy montażu bezpośrednio na kaflach podłogowych. Kabiny typu walk in idealnie oddzielają przestrzeń kąpielową od reszty łazienki a przy tym są bardzo lekkie wizualnie, co daje nam świetne efekty we wnętrzach przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności pomieszczenia.